Time Table

5 september 2021

De start en eindtijden van alle activiteiten zijn per locatie weergegeven in onderstaande Time Table. Het kan zijn dat door bijvoorbeeld weersomstandigheden tijden of locaties aangepast worden, dus check dit nog even voordat de activiteit begint!

Podiumprogramma
nijntje dansje
10:00
-
10:05
Poppenkast
10:05
-
10:15
nijntje stoet naar mini club
10:15
-
10:15
Muziekpraktijk Maaspoort & Mizikintje
10:30
-
10:45
Bollywood dans (5-8 jaar)
10:45
-
10:55
nijntje dansje
11:00
-
11:05
Poppenkast
11:05
-
11:15
nijntje stoet naar mini club
11:15
-
11:15
Muziekpraktijk Maaspoort & Mizikintje
11:30
-
11:45
nijntje dansje
12:00
-
12:05
Poppenkast
12:05
-
12:15
nijntje stoet naar mini club
12:15
-
12:15
demo Freestyle football + challenge
12:40
-
13:00
Hip Hop Van Gent Sport
13:20
-
13:30
Balletschool Margot Bierens
13:30
-
13:50
Hip Hop Basement
13:50
-
13:55
Bollywood dans (12-18 jaar)
14:00
-
14:10
Demo Circus
14:15
-
14:40
Hip Hop Van Gent Sport
14:50
-
15:00
Hip Hop Basement
15:00
-
15:05
Balletschool Margot Bierens
15:05
-
15:30
demo Freestyle football + challenge
15:30
-
15:50
Dans Flik-Flak
15:50
-
15:55
Prijsuitreiking Wijkkwis Maaspoort
16:00
-
16:10
demo Circus
16:15
-
16:45
Foodcourt
Lekker eten en drinken
10:00
-
19:00
Circus Arena
Circus workshop
13:00
-
14:00
Circus workshop
15:00
-
16:00
Luchtkussen Spektakel
Spektakel Blok 1
10:00
-
11:00
Spektakel Blok 2
12:00
-
13:00
Spektakel Blok 3
13:00
-
14:00
Spektakel Blok 4
14:00
-
15:00
Spektakel Blok 5
16:00
-
17:00
Urban Zone
Freerunning (6-8 jaar)
10:00
-
11:00
Instuif turnen (6-10 jaar)
11:00
-
11:30
Instuif turnen (10+ jaar)
11:30
-
12:00
Freerunning (6-8 jaar)
13:00
-
14:00
Freerunning (9-12 jaar)
14:00
-
15:00
Instuif turnen (6-10 jaar)
15:00
-
15:30
Instuif turnen (10+ jaar)
15:30
-
16:00
Freerunning (9-12 jaar)
16:00
-
17:00
Dans Studio
Hiphop / Streetdance (6-7 jaar)
10:00
-
11:00
Hiphop / Streetdance (8-9 jaar)
11:00
-
12:00
Hiphop / Streetdance (10-14 jaar)
13:00
-
14:00
Hiphop / Streetdance (13+)
14:00
-
15:00
Freestyle Court
Freestyle football (tot 10 jaar)
10:00
-
10:30
Freestyle football (vanaf 10 jaar)
10:30
-
11:00
Obstakel-run (tot 10 jaar)
11:00
-
11:30
Obstakel-run (10+)
11:30
-
12:00
Volleybal (6-14 jaar)
12:00
-
13:00
Freestyle football (tot 10 jaar)
14:00
-
14:30
Freestyle football (vanaf 10 jaar)
14:30
-
15:00
Obstakel-run (tot 10 jaar)
15:00
-
15:30
Obstakel-run (vanaf 10 jaar)
15:30
-
16:00
Volleybal (6-14 jaar)
16:00
-
17:00
Lasergun Arena
lasergun (6-8 jaar)
13:00
-
13:30
lasergun (9+ jaar)
13:30
-
14:00
lasergun (6-8 jaar)
14:00
-
14:30
lasergun (9+ jaar)
14:30
-
15:00
lasergun (6-8 jaar)
15:00
-
15:30
lasergun (9+ jaar)
15:30
-
16:00
lasergun (6-8 jaar)
16:00
-
16:30
lasergun (9+ jaar)
16:30
-
17:00
Science & Crea area
Coder Dojo
10:00
-
13:00
mini-autorace
10:00
-
13:00
Clutch naaien (8+)
13:30
-
14:30
Shopperbag naaien (18+)
14:30
-
15:30
Bowling
Kids bowlen (7-12 jaar)
13:00
-
14:00
Familie bowlen
14:00
-
15:00
Bowlen (50+)
15:00
-
16:00
Mini Club
nijntje feest! meet&greet, dansje, poppenkast, voorlezen, beweegplein
10:00
-
11:00
nijntje feest! meet&greet, dansje, poppenkast, voorlezen, beweegplein
11:00
-
12:00
nijntje feest! meet&greet, dansje, poppenkast, voorlezen, beweegplein
12:00
-
13:00
Vrijmarkt
Vrijmarkt kids
10:00
-
12:30
Vrijmarkt kids
13:00
-
16:00
Springhal
Verantwoord tuintrampoline springen (6 t/m 9 jaar)
10:00
-
11:00
Grote trampoline (6 t/m 8 jaar)
11:00
-
12:00
Freestyle springen (6 t/m 9 jaar)
12:00
-
13:00
Verantwoord tuintrampoline springen (10+ jaar)
14:00
-
15:00
Grote trampoline (9+ jaar)
15:00
-
16:00
Freestyle springen (10+ jaar)
16:00
-
17:00
nijntje & Spuk pleintje
nijntje & Spuk instuif
10:00
-
17:00
Senioren Club
Jenga Senioren
13:30
-
14:00
Bordspel (Keezen) Senioren
14:00
-
15:00
Mandala tekenen Senioren
15:00
-
16:00
Zen Zone
Morning yoga
10:00
-
11:00
Easy pilates
11:00
-
12:00
Klankbeleving
12:00
-
13:00
Klankbeleving
13:00
-
14:00
Stoel yoga
14:00
-
15:00
Easy pilates
15:00
-
16:00
Dojo 1
Taekwondo
10:00
-
10:30
Aikido
11:00
-
11:30
Taekwondo
12:00
-
12:30
Aikido
13:00
-
13:30
Taekwondo
14:00
-
14:30
Krav Maga (18+)
15:00
-
15:30
Dojo 2
Judo (6-11 jaar)
10:00
-
10:30
Krav Maga (8-12 jaar)
11:00
-
11:30
Judo (12-16 jaar)
12:00
-
12:30
Zelfverdediging vrouwen
13:00
-
13:30
Judo (6-11 jaar)
14:00
-
14:30
Hapkido (12-16 jaar)
15:00
-
15:30
Hapkido (vanaf 16 jaar)
16:00
-
16:30
Smash Zone
Padel (blokken van 30 minuten)
10:00
-
17:00
BSO
Festival BSO Kindersportfort (blokken van 60 minuten)
10:00
-
17:00
Einde Timetable
link naar homepage